KONST / Ramar / Ram 5298230
*
nr 529 8230
Ram
1800-tal, 67x79
Utrop:
100 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 9 juni 2008
kl 16:39:34
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
4/6 13:19:48
1
150 kr
8/6 13:01:46
2
250 kr
9/6 14:11:08
3
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ram ramar
-
7124 Akvarell
födelsedagstavla, 1800-tal, björkram, 32x38 cm, yt..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 18:01
-
2034 Askfat
Stig Lindberg (1916-1982), Sverige. Domino, Gustav..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 19:49
-
2041 Assietter
+ burkar med lock, 4 + 2 delar, Stig Lindberg (191..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 20:38
-
7064 Färglitografi
Jordi Arkö (f. 1951), Sverige. Röde orm. Signerad,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 20:56
-
2036 Fat
+ VAS, Stig Lindberg (1916-1982), Sverige. "Karnev..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 19:41
-
2049 Kaffeservis
27 delar, Wilhelm KÃ¥ge (1889-1960), Sverige. Gusta..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 20:34
*
Ram
nr 529 8230
Ram
1800-tal, 67x79
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 9 juni 2008 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
4/6 13:19:48 | 1 | 150 kr |
8/6 13:01:46 | 2 | 250 kr |
9/6 14:11:08 | 3 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ram ramar
-
7124 Akvarell
födelsedagstavla, 1800-tal, björkram, 32x38 cm, yt..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 18:01 -
2034 Askfat
Stig Lindberg (1916-1982), Sverige. Domino, Gustav..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 19:49 -
2041 Assietter
+ burkar med lock, 4 + 2 delar, Stig Lindberg (191..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 20:38
-
7064 Färglitografi
Jordi Arkö (f. 1951), Sverige. Röde orm. Signerad,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 20:56 -
2036 Fat
+ VAS, Stig Lindberg (1916-1982), Sverige. "Karnev..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 19:41 -
2049 Kaffeservis
27 delar, Wilhelm KÃ¥ge (1889-1960), Sverige. Gusta..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 20:34